04
مه

مراحل فنگ شویی اتاق خواب

فنگ شویی  اتاق خواب  موجب افزایش انرژی و لذت بخش بودن محیط گردد. برای فنگ شویی اتاق خواب، می توانید از ابزارهای ساده و کاربردی  مانند موارد زیر استفاده نمایید.

1.بدون تلویزیون، کامپیوتر یا تجهیزات ورزشی

زمانی که تلویزیون، کامپیوتر و تجهیزات ورزشی در اتاق خواب شما وجود دارد علاوه بر خطرناک برای سلامت شما  و ایجاد استرس ،انرژی های مثبت نابود می نمایند.

2.کیفیت هوا در اتاق خواب

پنجره ها را اغلب باز کنید یا از یک تصفیه کننده با کیفیت خوب استفاده کنید تا هوا در اتاق خواب شما تازه باشد. گیاهان در اتاق خواب برای فنگ شویی خوب نیستند مگر اینکه اتاق خواب شما نسبتا بزرگ باشد و گیاهان به دور از تخت واقع شده باشند.

3. سه دستورالعمل فنگشویی برای تخت خواب

الف) قابل دسترس بودن تخت خواب از هر دو طرف تخت خواب

ب)در هر طرف تخت خواب یک میز (پاتختی) داشته باشید.

ت)تخت خواب رو بروی درب اتاق خواب نباشد.

4.بهترین رنگ ها برای فنگ شویی اتاق خواب

استفاده از رنگ های تسکین دهنده برای رسیدن به تعادل در اتاق خواب ضروری می باشد.بهترین رنگ های مورد استفاده در اتاق خواب از لحاظ فنگ شویی، به اصطلاح “رنگ پوست” محسوب می شوند و ما می دانیم که رنگ پوست انسان از سفید تا قهوه ای تیره را شامل می گردد.

5. انتخاب تابلو مناسب برای اتاق خواب

تصاویر تابلوها  اتاق خود عاقلانه انتخاب نمایید، زیرا تصاویر انرژی زیادی را با خود به همراه دارند .بهترین توصیه فنگ شویی برای انتخاب تصاویر تابلوها در اتاق خواب، انتخاب تصاویری است که می خواهید در زندگی خود اتفاق بیفتد و حامل انرژی های شاد و زیبا باشد.

6.روشنایی مناسب اتاق خواب

دارای چندین نوع روشنایی در اتاق خواب خود باشید یا از یک سوئیچ دیمر برای تنظیم روشنایی استفاده کنید. شمع ها بهترین نورپردازی اتاق خواب از نظر فنگ شویی هستند.

7.بستن تمامی درب های اثاثیه اتاق خواب

درب های کمد دیواری ، حمام و یا درب اتاق خواب در طول شب بسته نگه داشته شود.